Nowy rok, nowy początek

„Była artystką i miała wrażenie, że jeśli nie zacznie tworzyć, to eksploduje. W końcu rzuciła uczenie i poświęciła się sztuce.”

Regina Brett, „Bóg zawsze znajdzie ci pracę”

Właśnie tak się czułam jeszcze kilka miesięcy temu, siedząc przed komputerem dwudziestą trzecią godzinę w tygodniu i odliczając minuty do wyjścia z pracy. Targały mną sprzeczne emocje: od całkowitej rezygnacji do silnego wewnętrznego buntu, który albo w sobie tłamsiłam, albo pozwalałam mu przejmować kontrolę, wyżywając się na czym i na kim popadło. To była dopiero środa.

nowyrok2015Brzmi to banalnie, ale są takie momenty w życiu, że naprawdę trzeba iść za głosem serca i nie oglądać się ani na to, co nam radzą inni, ani na pieniądze, ani inne okoliczności losu. Po trzech miesiącach rzuciłam nową pracę. Postanowiłam spełniać swoje marzenia.

Kiedy byłam mała, nie wiedziałam dokładnie kim chcę zostać gdy dorosnę. Nadal do końca nie wiem. Wiedziałam natomiast parę rzeczy: nie chcę być przykuta od rana do wieczora do krzesła i biurka z komputerem i pracować dla kogoś. Chcę robić to, co mi sprawia przyjemność – tworzyć, robić zdjęcia, pomagać ludziom, rozwijać się. Chcę mieć wpływ na swoje życie i na swoje zarobki.

Od zawsze miałam głowę pełną pomysłów, które z biegiem czasu gdzieś uciekały i pozostawały niezrealizowane. Pod koniec ubiegłego roku postanowiłam to zmienić.

Rok 2015 jest rokiem, w którym rozkręcam moją działalność fotograficzną. Dlatego mam do Was ogromną prośbę. Zajrzyjcie na moją stronę Natalia Photography i jeśli wam się tam spodoba, proszę polubcie ją na Facebooku i dajcie znać swoim znajomym – może ktoś potrzebuje fotografa? 🙂

Mam też dla Was noworoczną niespodziankę, a właściwie dwie.

1.  Do końca stycznia mozecie skorzystać ze zniżki w wysokości 50% na dwugodzinną sesję w plenerze. Normalnie kosztuje £199, Wy płacicie jedynie £99. Wystarczy, że polubicie moją stronę na Facebooku i napiszecie do mnie email (natwlondynie@gmail.com). Czym jest sesja w plenerze? Może to być sesja modowa, narzeczeńska, ciążowa, lub np. prezent dla kogoś znajomego. Robimy tyle zdjęć, ile się da, a potem wybieram 20 najlepszych, pięknie je obrabiam i przekazuję delikwentowi.

Fotograf w LondynieWięcej zdjęć znajdziecie na Natalia Photography.

2. Serdecznie zapraszam Was na wystawę fotograficzną zatytułowaną „Pod Wspólnym Niebem”, którę przygotowuję wspólnie z kolektywem F-Stop z Polish Proffessionals. Na wystawie zobaczycie interepretacje tematu w wykonaniu dziewięciu fotografów. Będę pokazywała serię dokumentalną o chłopaku mieszkającym w Kaliningradzie. Jedno ze zdjęć widnieje na poniższym plakacie.

Wernisaż odbędzie się 29 stycznia o godz. 18.30 w Ognisku Polskim przy 55 Prince’s Gate na South Kensington, SW7 2PN.

Wystawa fotograficzna pod Wspolnym NiebemA tak poza tym, to z okazji Nowego Roku życzę Wam, abyście zaczęli spełniać swoje marzenia! I dziękuję, że jesteście ze mną.

PS Na bloga też szykuję kilka nowości, stay tuned!

Chcesz lepiej poznać Londyn?

Weź udział w darmowym 6-dniowym cyklu mailowym "Poznaj Londyn Mniej Znany". Poznasz w nim miejsca, o których rzadko wspominają przewodniki. Wszystkie do odwiedzenia za darmo.

Przekonasz się, że Londyn może być fascynujący - jeśli tylko dasz mu szansę!

Nie wysyłam spamu. Możesz zrezygnować z otrzymywania maili w każdej chwili. Powered by ConvertKit
Loading Disqus Comments ...
Loading Facebook Comments ...